KanserMedical Cannabis - Kenevir Yağı

50 Yaşındaki Adam Kanseri Marihuana Yağı ile Yendi!

Marihuana… 50 yaşındaki Darren Miller, kendisine akciğer kanseri teşhisi konulmasının ardından büyük bir çöküntü yaşamış, doktorlar, bir yıllık ömrünün kaldığını ancak kemoterapi ile bu sürenin uzatılabileceğini söylemişti. Ancak işler hiçte doktorların söylediği gibi gelişmedi.

Bildiğiniz üzere, akciğer kanseri evreler halinde ilerliyor. Burada en erken evrede teşhis konulması çok önemli. Mesela 4. evredeki kanserin iyileşme olasılığı diğer evrelere göre daha düşük olabiliyor.

Marihuana yağı ile iyileşen adam

Marihuana Yağı ile Kanser Tedavisi

Darren’da bu durumun farkındaydı ve çok geçmeden kemoterapiye başladı. Ancak tedavisine kenevir yağı ile de devam etti. Çünkü o sadece ömrünü uzatmak değil iyileşmek istiyordu.

Marihuana yağının faydalarını öğrendikten sonra bu tür bir tedavinin kendisine faydalı olabileceğini düşündü. Medikal alanda kenevirin tedavi amaçlı kullanabilmek için Miller’ın eşi işini bırakmak zorunda kaldı. (kenevir dediğimiz şey diğer adıyla marihuana.) Çünkü marihuanayı yasal olarak kullanabilmek için tıp alanında belli prosedürleri aşmak gerekiyordu ve burada eşi yardımcı oldu.

Tedavisine son hız devam eden Darren 7. ayın sonunda kenevir özlerini kullanarak yaptıkları yağlar sayesinde kanserli hücrelerin tamamen iyileştiğini öğrendi.

Artık tamamen iyileşerek eski sağlığına kavuştu.

Bu tedavi yöntemini kendisi gibi hasta olan insanlara duyurmak için de kolları sıvadı!

Geçmiş olsun Darren!

Bu yazılarımız ilginizi çekebilir:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu