Hakkımızda

Mutlu ve Sağlıklı Web Sayfamız Beslenme, Genel Sağlık, Rahatsızlıklar, Bitkisel Tedaviler, Çevre, Ruh-Zihin ve Sağlıklı Yemek Tarifleri ana başlıkları altında bilgi paylaşımı yapan bir Sağlık Portalıdır.

Önceliği güncel sağlık haberleri ve gelişmelerine veren sitemiz, ayni zamanda İnternetteki Türk kullanıcıların Google Arama Motoru üzerinden yaptığı sağlık ile ilgili konular da dikkate alınıp makaleler oluşturulmaktadır.

Özellikle Sağlıklı Beslenme, Kanser, Diyabet (Şeker Hastalığı), Sağlıklı Diyet Listeleri, Bitkisel Tedaviler, Kemoterapi, Probiyotik ve Sağlıklı Zayıflama gibi ilgi gören konulara önem veren sitemiz, siz okuyucularımıza en doğru ve bilimsel makaleleri sunabilmek için yurt dışında hizmet veren ve bilimsel referanslara dayalı makalelerin çevirisini de yapmaktadır.

Yayınlanmasını arzu ettiğiniz ve Türkçe kaynak bulmakta zorlandığınız konuları bize iletebilirsiniz. Biz sizin için en doğru kaynakları araştırıp, bulduğumuz makaleleri Türkçeye çevirip yayınlamak için elimizden geleni yapabiliriz. Bizi okuduğunuz için teşekkür ederiz 🙂