Kanser

Dr. Simonchini: Kanser bu yöntemle kolayca tedavi edilen bir mantardır!

Kanser bir mantardır! Bu tedavi hiç zararlı değildir ve kaybedecek bir şeyin yok. Zamanımızın en zor ve ölümcül hastalığının gerçek tedavisini bulmak ahlaki ve etik sorumluluğumuzdur diyor Dr. Simonchini.

Yaklaşık yüz yıl önce, kansere genlerin yanlış çalışmasından kaynaklanan büyük bir teori vardı; bu da hastalığın hücre içi olduğu anlamına geliyor. Bununla birlikte, bence kanser mantar enfeksiyonu ve özel bir hücresel olgu “diyor Dr. Simonchini, tıb camiasında şok etkisi yarattı bu iddiası.

Dr. Tullio Simonchini’nin Kanser tedavisini anlatan video (ingilizce)


Candida Mantarı nedir?

Bitki dünyasında, tümör mantar enfeksiyonlarından kaynaklanır ve insanlarda aynı gerçekleşir. Mantarlar daima onlarla birlikte bir tümör taşırlar – bu çalışmalarla kanıtlanmıştır. Bununla birlikte, bilim adamları hastalık ortaya çıktıktan sonra geliştiklerini düşünüyorlar.

Simonchini mantarlar kanser yaratır, bağışıklık sistemimizi zayıflatır ve ardından tüm vücuda saldırır. Her kanser türü, çeşitli çalışmalarla doğrulanan Candida mantarından kaynaklanır. Zamanla dokularımız zayıflar ve yorgun olurlar ve tanımlanamayan hücreler üretmeye başlarlar. Simonchini‘ye göre, kanser deforme olmuş hücrelerin toplandığı ve kolonileri oluşturduğu bir yapıdır.

bu yazılarımız dikkatinizi  çekebilir:


Karbonat

Simonchini, “Bu mantar kolonilerine saldırabilecek şeyleri tespit ettim – kanser için, karbonat ve iyot tentürü cilt kanseri için en iyi madde” diyor Dr. Simonchini. Pek çok çalışma, karbonatın kansere karşı hücresel hareketi olduğunu doğrulamıştır.kanser tedavisi - sodium bikarbonat

Tedaviyi hastalarımda 20 yıldan fazla kullandım. Bu hastaların birçoğu, doktorlar onlara şans tanımadıklarında bile, hastalığı iyileştirdi. Bir tümörü ortadan kaldırmanın en iyi yolu, sindirim kanülleri için lavman, beyin ve akciğer tümörleri için intravenöz enjeksiyon ve üst solunum sistemindeki tümörler için inhalasyon olarak uygulanabilen karbonat ile temasa girmektir.

“Meme, lenf sistemi ve subkutan tümörler lokal perfüzyon ile tedavi edilebilir. İç organ tümörleri, direkt olarak arterlere uygulanarak karbonat ile tedavi edilmeli ve her kanser türünün uygun dozu ile tedavi edilmesi önemlidir” diyor Dr. Simonchini. Karbonatın yan etkisinin susuzluk ve zayıflamadan başka bir şey olmayacağını söylüyor.


Özetle

Yukarıdaki yazı biraz bilimsel o yüzden size daha açık bir şekilde özetliyoruz. Kanserin nasıl tedavi edildiğini yazmak gerekirse, her gün 1-2 çay kaşığı karbonatı bir su bardağı suya karıştırıp içeceksiniz. Olay bu kadar basit. Bunu bulan doktorun başka yöntemleri de var. Olayın özü vücudun alkali hale getirilmesi.

Kanserin asıl sebebi mantarlar. Candida Mantarı yani. Yediğimiz içtiğimiz genetiği oynanmış yiyecekler, işlenmiş gıdalar, cipsler, kolalar hepsi ‘asidoz’a yol açıyor. Asidoz demek hücrelerin oksijen alamaması demek. Oksijen alamayan hücre çürüyor.

Çürüyen hücre de mantar oluşuyor. Mantarların yayılmasını önlemek için, vücut mantarların etrafını sarıyor ve bu da tümörleri oluşturuyor. Doktorlar tümörü kesip aldıklarında mantarlar diğer yerlere de yayılıyor.

Kanser PH ilişkisi

Tüm bunları günlerdir yaptığım araştırmalarda izledim. Asidozun çaresi ne niye baktığımda vücudun PH seviyesinin yükseltilmesi gerektiğini okudum. Ph nasıl yükselir diye baktım, karbonatlı su bunu yapıyor. Karbonatın mide ülseri olanlar hariç zararı yok. Siz de araştırın göreceksiniz. Olay bu kadar basit aslında,

Hasta olmamak için her gün 1 çay kaşığı karbonatlı su içebilirsiniz. Bunu yarım çay kaşığı sabah, yarım çay kaşığı akşam 1 bardak suya karıştırıp 3dk bekleyip iyice karışmasını bekleyin sonra tekrar karıştırıp için. Her beden ve her bedenin göstereceği tepki farklı olucak’tır. Çünkü herkesin farklı beslenme biçimi var. Bundan dolayı herkesin kendi bedenini dinleyip buna bağlı olarak karbonat miktarını ayarlaması gerekir.

Unutmayın karbonatı eczaneden alacaksınız kabartma tozunu içmeyin!

Önemli not: Eğer yüksek Tansiyonunuz varsa ya da yaşlıysanız Karbonatlı suyu içtikten sonra Kanape ya da yatağa 10 – 20 dk uzanıp dinlenin. Bazı insanlarda tansiyonda yükselme yaratabilir ama kısa sürer bu.

Kaynak: http://www.kadinlarinsayfasi.com/2018/03/07/italyan-doktordan-sok-iddia-kanser-yontemle-kolayca-ortadan-kaldirilabilen-bir-mantardir/

bu yazılarımız dikkatini çekebilir:


Öte yandan İtalyan Tabipler odası onu 2003 yılında meslekten men etti. Hakkında ölüme sebebiyet vermekten ve dolandırıcılıktan 2 mahkumiyet var. Tullio Simoncini senelerdir bazı kanser türlerinin karbonat ile tedavi edilebileceğini savunuyor. Araştırmalarına göre tümör candida gibi fırsatçı bir mantar. Dokulara saldırıldığında hücrelerde kontrol dışı bir tepki oluşuyor.

Simoncini yıllar süren tartışmalar ve tedavi uyguladığı ölen hastaların yakınlarının suçlamaları sonucu yurtdışına yerleşti. Arnavutluk’ta bir klinik işletiyor.

Luca Olivotto isimli 27 yaşındaki beyin tümörü hastası Sicilyalı bir genç karbonat tedavisinden sonra hayatını kaybetti. Hastanın anne ve babası gencin gözlerinin önünde acı içinde ölmesine şahit oldular. İtalya ve diğer yerlerde gerçekleşen şüpheli ölümlerin yeni bir halkası olan bu ölüm üzerine Affaritaliani.it eski doktor Tulio Simoncini ile konuştu.

Luca Olivotto’nun ölümü hakkında ne söyleyeceksiniz?

“Kendisi 14 Ekim’de kliniğime geldi. kendisine 130 cc %2.5 karbonatlı su verdik, bu çok düşük bir doz, neredeyse hiçbirşey değil. 3 gün sonra hasta öldü, çünkü terminal durumdaydı bunun yüzünden öldü karbonat yüzünden ölmedi. Arnavutluk’ta yapılan otopsi sonucu bunu gösterdi, Tiran’daki savcı dosyaya geçti. Gazeteciler bunu önceden biliyorlardı ancak beni karalamaya devam ettiler. Gencin babası 20bin avro ödediğini iddia ediyor. Hastaneye ödedikleri 12bin 500 avroyu bana gönderdikleri doğru değil. Bana nakit olarak 2bin 500 avro ödediler, bu da malzeme ekip ve hastane masraflarını dahi karşılamıyor.”

İtalya’da adam öldürme ve dolandırıcılıktan mahkum oldunuz. Hollanda’da iyileştirdiğinizi iddia ettiğiniz 25 yaşında bir kız hastalığın ilerlemesi sonucu öldü. Bu ölümlerden kendinizi sorumlu tutuyor musunuz?

Kadın hasta için asla hüküm giymedim. Benim tedavim sayesinde tümörün ilerlemesi durdu, fakat aile ameliyata karar verdi. Kanımca yapılan ameliyat beyinde metastaza yol açtı bu da kızın ölümüne sebep oldu.

Diğer davada hakim adam öldürmeye teşebbüs için yetersiz delil yüzünden davayı düşürdü. Daha sonra dava temyiz edildi. Adam öldürme suçu için ortada kesin bir hatanın varlığı olmalı. Ölen hastanın beni ziyaretinden sonra gittiği doktorun kayıtları beni aklar nitelikte.

Hollandalı kızın Ocak 2008 itibari ile 2 ay ömür beklentisi vardı, kanseri çok agresifti. Benim tedavimle bu süreyi Ağustos’a kadar tam 3 kat uzattık. Fakat hastanın karnında başka bir tümör görüldü. Hasta ameliyat olmak istemedi. Eylül ayında kemoterapiye başladı ve Kasım ayında öldü. Kanımca bu 3 hasta da tıbbın elinde yaşamlarını yitirdiler.

İtalya’da size dolandırıcı gözü ile bakılıyor, bu yüzden doktorluk ünvanınız elinizden alındı.

Eğer benim sabıka kaydıma bakarsanız boş olduğunu görürsünüz, gerisi dedikodudan başka birşey değil. Tiran’da tabipler odasına kayıt olmanız için sizden sabıkanız olmadığına dair belge istenir. Fakat İtalya’da bana savaş açıldı çünkü kurumlar çürümüş.

Onkoloji hakkında ne düşünüyorsunuz?

İnsanlık için bir facia, rastlantılar dışında hiçbir zaman başarılı olamadı, Müdaheleye imkan vermeyen gerçek tümörler her zaman ölüme yol açar (beyin tümörü, pankreas, akciğeri kemikler vs). Müdahele edilebilecek tümörlerin (meme, lenfoma) ise pek çok tedavisi vardır çünkü bunlar gerçek tümör değillerdir. Tanınmış kanser hastalarından kaçı kurtarılabilmiştir? Sadece tanınmamış insanlar, yalancı meme kanserleri, testis kanserleri kurtarılmıştır, bunlar anatomik pozisyonlarından dolayı ameliyatla tedavi edilmektedir.

Onkoloji teorisi tamamen bir aptallıktır, kafasını kullanmayan insanlar tarafından takip edilmektedir.

Sizce kanser nedir?

Bence kanser bir mantar enfeksiyonudur, bağışıklık sisteminin tepkisi ile oluşan katı bir apse gibi. Bu mantarlar bakterilerden farksız değiller, bunlar hücre olarak hayvansı davranışlar gösterirler. Şu an buna karşı en etkin tedavi kabartma tozu, çünkü çok basit olduğu için kompleks maddelere olduğu gibi adapte olamıyorlar,

Amerika sağlık bakanlığı Arizona Üniversitesinde karbonatın kanser tedavisinde kullanılması yolunda bir araştırmaya kaynak verdi. Bu araştırmacılar karbonatın farelerde metastazı önleyerek kanseri yavaşlattığını gösterdi. Ancak buna karşın sadece destekleyici tedavi olarak değerlendiriyorlar. Teorilerinizden bazıları kabul görüyor.

Karbonatın etkinliğini gösteren pek çok laboratuvar çalışması var. Bir kaç önce Arizona Üniversitesinden Dr. Marty Pagel’e meme kanseri ile ilgili kinik deney için 2 milyon dolar kaynak verildi. Araştırma 2 sene sürecek, karbonat protokolü sonuçları olumlu gelmesi dahi üzücü olacak.

Sizin en büyük kritiklerinizden Medbunker “Teorinin hiçbir bilimsel geçerliliği yok. Karbonat tedavisi iyileştiği iddia edilen hiçbir hastayı iyileştirmedi. Bilinen hiç bir iyileşme vakası yok, yapılan manipülasyonlar bunun kanıtı. Her tıbbi tedavi etkin denilmeden önce ciddi bir deney ve araştırmadan geçirilmelidir. Simoncini’nin metodları bilimsel değildir, kanıtlanmamıştır ve hastaları ciddi ve etkin tedavilerden alıkoymaktadır.” demekte ve sizi büyük paralar istemekle suçlamakta. Ne diyeceksiniz?

Tarih bize bütün büyük buluşların yetersiz ve eski kafalı insanlar tarafından önceleri bilimsel olmamakla yaftalandığını göstermektedir. Kimse bugüne kadar bir belge çıkarmadı. Hakimler herşeyi incelediler, bir tek yalana rastlamadılar. Büyük paralar isteme iddiasına gelince, bu bakış açısına bağlı. Hastanın yatırılması ve ona kateter bağlanmasının belli masrafları var. Benim için çalışan ekip diğerlerinin istediğinin yarısı kadar para istiyor. Sorun şu ki tedavim tanınmadığı için hastalar ücretsiz tedavi olmak istiyorlar, bu işin temeli ancak etrafımdaki uzmanlar ve kliniklerin ödenmesi gerekiyor. Benim vizite ücretim 150 euro.

Kanser bir mantar ise bulaşıcıdır ve enjekte edilebilir?

Evet kanser bulaşıcıdır.

Yurtdışında mı çalışacaksınız?

Neredeyse sürekli yurtdışındayım. Tiran’daki tıp derneği için makaleler yazıyorum. Çalışmalarımdan dolayı Bolivya’nın saygın bir üniversitesi bana fahri doktorluk verdi.

Tedavinizle kaç kişiyi iyileştirdiniz?

1000 civarı. Geçen Ağustos ayında ameliyat olmuş bir beyin tümörü hastası geldi. Tümörün tamamını alamamışlardı. Bir aylık düşük dozlu karbonat tedavisinden sonra beklenenden kısa sürede tümörün tamamı kayboldu.

KAYNAKLAR:

“Il tumore si cura con il bicarbonato”. Parla Tullio Simoncini, il medico dello scandalo
http://www.affaritaliani.it/cronache/intervista-simoncini-tumore161212.html

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu