BitkilerMedical Cannabis - Kenevir Yağı

Kenevir Yağı ile Beş Bin Kanser Hastasını Tedavi Eden Rick Simpson

Kenevir Yağı

Kenevir yağı yüzyıllarca çok sayıda insan tarafından kullanılmış, ancak milyar dolarlık ilaç endüstrisinin yükselmesiyle 20. yüzyılın ikinci yarısında yasaklanmıştır.

Rick Simpson, 2002 yılında cilt kanseri teşhisi konan ve bu mucizevi yağ kullanarak bu hastalık ile savaşan bir makine mühendisi ve kendini eğiten bir doktordur.

Günümüzde, Kenevir yağının yasallaştırılması için en büyük dünya aktivistlerinden biridir. Bu tedaviyi kullanarak 5000’den fazla insanı tedavi etti.

Bu konuda Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen bir tartışmaya katıldı.

Kenevir ya da kenevir yağının, aşağıdaki çeşitli ciddi sağlık sorunlarını tedavi edebileceğini belirtmektedir

Kenevir Yağının İyi Geldiği Hastalıklar

 • Diyabet
 • Arteryoskleroz
 • Multipl Skleroz (MS Hastalığı)
 • Epilepsi
 • Astım
 • Sedef hastalığı
 • Kanserin en ölümcül bazı formları

Rick, hikayesini Sırp dergisi Telegraf’a anlattı: “Ben her zaman insanlara söylerim – Kenevir sizi iyileştirecek ve şu anda dünyada en iyi tedavi olduğunu göreceksiniz!”


Kenevir Yağı 90 Gün İçinde Tümörleri Öldüren Bir Tedavi

Kenevir Rick Simpson yağı

Rick Simpson Hikayesini Anlatıyor

2002 yılıydı. Doktorlar benden vazgeçmişti çünkü yüzümde üç pigmentli lezyonda birden fazla başarısız ameliyat geçirdim. Bunlar alındıktan hemen sonra, daha da enfekte olacaklardı.

Yıllardır bir hobi olarak bitkileri incelediğimden, bir gün aynadaki yaralarıma bakarken, Virginia Üniversitesi’nden kenevirin aktif bir bileşeni olan THC‘nin kanseri tedavi edebileceğini söyleyen bir çalışmayı hatırladım.

Önceden hazırladığım kenevir yağını aldım ve doğrudan yaranın üzerine birkaç damla damlattım.

İlk başta önemli bir sonuç fark edilemedi. Yağı uyguladıktan sonra yaralarımı tekrar bandajladım ve birkaç gün bekledim.

Sonra devam ettim: “Dört gün sonra bandajları çıkardım ve gözlerime inanamadım! Yara artık orada değildi ve cildim rejenere (yenileme) oldu! Cilt kanserini esrar yağıyla nasıl tedavi ettiğimi hemen anlatmaya başladım… Herkes bana güldü ama on bir buçuk yıl geçti ve kanser hala geri dönmedi. ”

Rick Simpson: Kanser Tedavisi THC ile, CBD ile Değil

O andan itibaren, Simpson bu tedaviye ihtiyacı olan insanlara yardım etmeye karar verdi ve çalışmaları binlerce davada etkili bir şekilde çözüldü. Son davası, akciğer kanserinden ölen 80 yaşında bir erkekti.

“Adam kemoterapiden şişti, bacaklarında açık yaralar vardı ve neredeyse nefes almıyordu! Doktorlar ona 48 saatten fazla yaşamayacağını söyledikten sonra oğlu bana hasta babasını getirdi. Kenevir yağı tedavisini önerdiğim gibi, genç adam da babasının doktoruna danışmıştı. Tabii ki doktor böyle bir tedaviyi reddetti, bu yüzden genç adam benden yağ aldı, içine küçük bir kraker batırıp babasına verdi.”

Otuz dakikadan kısa bir süre sonra, yaşlı adam tekrar normal olarak nefes almaya başladı ve gece boyunca nefesi tamamen stabilize oldu.

Doktorlar ölümünden önce yaşamsal işlevleri kısa süreliğine geri döneceğini açıklamış olsa da, oğlu artık beklemek istemiyordu, bu yüzden babasını ertesi sabah hastaneden çıkardı. Ayrıca babasının reçeteli tedavisini de durdurdu. Altı hafta süren kenevir yağı tedavisinden sonra yaşlı adamın insüline ihtiyacı yoktu ve üç ay sonra tamamen kanseri tedavi edildi ”diyor Rick.

Ayrıca, Kenevir yağı tedavisinin her durumda eşit derecede etkili olduğunu ve yaş sınırı olmadığını bildiğini belirtti.


Kenevir Yağı Bebeklere bile verilebilir

Kenevir yağı için taze ham maddeler tedarik etmek için, Rick kenevir yetiştirmeye başladı, ama alanı üç yıl içinde polis tarafından üç kez basıldı.

Kuzey Amerika’daki yasalara göre, kanser tedavisi için bile olsa insanlar 5-40 yıl hapis cezasına çarptırılabiliyorlar.

Böylece, 2005 yılında Kanada’da esrar yetiştirmek, sahiplenmek ve satmak için dört gün boyunca hapis cezasına çarptırıldı. Ancak bir noktada 12 yıl hapis ve 2000 dolar para cezasına çarptırıldı.

En kötüsü, jüri üyelerinden en çok sevdiklerim, kenevir yağıyla tedavi ettiğim insanlardı. Yargıç bile bunun bir saçmalık olduğunu biliyordu! Bir noktada, bana hapis cezası verilmesi yerine, ödüllendirilmem gerektiğini söyledi! Herkes biliyordu ve kimse bir şey yapamazdı!

Tedavi ettiğim 10 hastanın ifade vermelerine bile izin vermediler!

Ayrıca doktorların tanık kürsüsüne çıkmasına da izin vermediler, ya da Kenevir yağının etkileri hakkında tıbbi belgeler göstermeme izin vermediler. “Korkak bir mahkemenin” anlamını bilmiyorsanız, Kanada’ya gidin ve ne demek istediğimi göreceksiniz ”diyor Jack.

Rick, hiçbir zaman ot satmadığını, ancak sadece kenevir yağı sattığını ve Kanada hükümeti ve yozlaşmış doktorlar tarafından derinden hayal kırıklığına uğradığını iddia ederek, hatta phoenixtears.ca adresli web sayfasında kenevir yağı tedavisini yayınladı

Ona göre, bu mucizevi yağın hazırlanması son derece kolaydı. Simpson’ın tedavisi günde birkaç kez birkaç damla esrar yağıyla başlar.

Kenevir medikal

Kanser hastalarına verdiğim normal doz, 90 gün içinde 60 gramdır. Ve hastanın kenevir yağı tedavisine başlaması için asla geç değildir. Bana sorarsanız “Geç oldu” diye bir mazeret yok… sigara ile esrar içiyorum, fakat esrar yağı kadar etkili olmadığını söylebilirim, ama esrar içenlerin, içmeyenlerden altı yıl daha uzun yaşadığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. ”

Dahası, Avrupa’ya karşı, Kuzey Amerika’nın esrar yasallaştırılması söz konusu olduğunda, hâlâ gözü kapalı olduğunu da ekliyor.

Dünyanın her ülkesinin vatandaşlarının tıbbi amaçlar için esrar kullanmasına izin vermesi gerektiğine inanıyor. Ayrıca, ulaşamayanlar için eczanelerin açılması gerektiğini de belirtti.

Esrarın, İsa’dan yüzlerce yıl önce en iyileştirici ilaçlardan biri olarak kullanıldığı çok az bilinmektedir. Diğer şeylerin yanı sıra en şifalı bitkileri tarif eden eski İran dini yazılarında esrar ilk sırada yer alıyor, ”diye ekliyor Rick.

Onun en büyük arzusu ve amacı kanser olmadan bir dünyada yaşamaktır.

Bu makaleyi okumak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bu bilgiyi yararlı bulduysanız, lütfen arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

İlgili Makaleler

25 Yorum

 1. Benim adım Hilal, 2. evre meme kanseri ve eşim acı çekiyor ve yıllardır uğraşıyor. Dr. Rick’ten alınan esrar yağı ile tedavi ediliyor, esrar yağı harika bir ilaçtır. Hükümete ve onların çılgın politikasına cehennem etmek için, sadece kanseri tedavi etmemek için yüzde yüzden fazla bir güvence aldık, fakat kemoterapi, radyasyon ya da çok sayıda ameliyatta artık çok fazla para harcamanıza gerek yok. işe yaramaz. Ailem artık yepyeni, endişelerinizi sonlandırın ve ilacınızı alın ve aileyi aile uyumuna saygı duymayan ölümcül hastalıklardan uzak tutun. Günlük yaşamınızda esrar yağını kullanarak sağlığınızı daha iyi bir hale getirin. Rick Simpson hakkında iletişim kurun: (ricksimpsoncannabisoil@usa.com) her türlü kanser tedavisi için.
  Teşekkür ederim.

  1. Kardeşim annem rahim kanseri hastalık ilerledi elimden bir şey gelmiyor,lütfen bu yağı nasıl bula bilirim yardımcı olursanız çok dua ederim tşkler

 2. Tanrıya şükürler olsun ki, beni, insancıl kalbi olan Kenevir Yağı ile meme kanseri olan Kızım’a yardım eden Dr rick’e götürdü. 21 yaşındaki kızımın sağ ve sağlıklı olduğu ve hayatında herhangi bir engel olmaksızın sevdiği her şeyi yapabileceği için minnettarım. Dr Rick ilaçlarınız kanser, tümör ve yüreğimin altından gelen tek tedavidir, içtenlikle sizlerin en iyisi olduğunuzu söylüyorum ve dünyaya çok daha fazla insanın yardım edebilmeniz için uzun ömürlü olmanız için daima Tanrı’ya şükredeceğim insanlık için sağlık hizmetinizle birlikte, şimdi kenevir yağının gerçek ve doğru olduğuna inanıyorum, kanser ve diğer hastalıklar ile ilgili sorun yaşayan herkes için Dr Rick ile iletişime geçmelisiniz: ,,,,, vb e-posta gönderebilirsiniz ricksimpsoncannabisoil@usa.com metni veya Whatsapp sadece +1 (646) 389-7490

 3. Merhaba benim adım Amerika Birleşik Devletinde DuPont Pedro üssü, eşim Meme Kanseri hastasıydı ve doktor bana sevgili karımı kurtarmak için yapabileceği hiçbir şey olmadığını söyledi. Sonra bir arkadaş bana kanseri tedavi edebilen Rick Simpson kenevir yağı hakkında bir şeyler anlattı, ona karımın göğüs kanserinin son aşamada olduğunu söyledim, kenevir yağının bunu iyileştireceğini sanmıyorum ve bunu denemek için beni ikna etti. Karımın aşkı, bir denemeye karar verdim. Biraz araştırma yaptım ve karımın meme kanserini tedavi etmek için esrar yağına yardım eden bir doktor buldum ve 4 ay sonra kanserin artık olmayacağına dair bana güvence verdiler: ricksimpsoncannabisoil@usa.com I onu satın aldı ve kullandı, doktorun yazdığı gibi çalıştı. Hayatımdaki üzüntüyü aldığım için doktor rickine teşekkür ederim. hayal edebiliyor musun, karımın 6 yaşında bir kızı ve 3 yaşında bir oğlu var, ne yapardım? Tanrı beni korusun Dr, Rick bana esrar yağına yardım ettiği için ve onun desteği ve bakımı için. contact: ricksimpsoncannabisoil@usa.com RAB’eme ne diyebilirim, tek söylemek istediğim RAB’I TEŞEKKÜR EDER.

 4. Kanser kürü ekibi internette canlıdır, amacımıza yardım edecek ve birçok kişinin buna çağıracağı phoenix gözyaşlarının kitlesel spekülasyonlarına odaklanmaya ve odaklanmaya odaklanırız. Ama tedavi için rick simpson yağının altında tek bir vücut olarak öncelikleri önümüzde kanseri tedavi etmek için e-posta ile bize ulaşın; ricksimpsoncannabisoil@usa.com

 5. Babamın bir yıl önce 3. evre kolon kanseri teşhisi kondu, son derece zor bir yolculuk geçirdi. İki tur kemoterapi, bir yuvarlak veya Y90 Radyasyon vardı ve şimdi karaciğer yetmezliği yaşıyor. Sarılık, zayıf iştah ve depresyon belirtilerinden sadece birkaçıdır. Diğer tedavi seçeneklerinin neler olduğunu merak ediyorum (karaciğer nakli veya klinik çalışma gibi) ve ayrıca ne kadar yaşaması gerekiyor. Babam en iyi arkadaşım ve kahramanımdır, sevdikleriniz de o kadar çok dayanır. Ama bir kuzenim Kanada’ya gönderdiğimiz ve bir vücut yağı olarak teslim edilen bir vakıftan bu kenevir yağını sipariş ederek kurtarmamıza geldi. ve şimdiye kadar ilaç etkili olduğunu kanıtladı. Babamın daha önce hiç yapamayacağı şeyleri yapabildiğini biliyorum, bu yüzden çok mutluyum, bu nedenle tüm kanser hastalarını iyi bir kenevir yağıyla uyarmak için bu aracı kullanmaya karar verdim, kesinlikle kanseri yenebilirsin. Bu ilaca ihtiyacınız varsa, daha fazla bilgi ve teslimat süreci için bu e-posta ile (ricksimpsoncannabisoil@usa.com) temasa geçebilirsiniz. Bu, dışarıda insanlara yardım etmek için paylaşmaya devam edeceğim bir ifadedir. Kanser tanısı ile tedavinin büyük rick simpson esrar yağının yardımı olduğu

 6. Merhaba benim adım Amerika Birleşik Devletinde DuPont Pedro üssü, eşim Meme Kanseri hastasıydı ve doktor bana sevgili karımı kurtarmak için yapabileceği hiçbir şey olmadığını söyledi. Sonra bir arkadaş bana kanseri tedavi edebilen Rick Simpson kenevir yağı hakkında bir şeyler anlattı, ona karımın göğüs kanserinin son aşamada olduğunu söyledim, kenevir yağının bunu iyileştireceğini sanmıyorum ve bunu denemek için beni ikna etti. Karımın aşkı, bir denemeye karar verdim. Biraz araştırma yaptım ve karımın meme kanserini tedavi etmek için esrar yağına yardım eden bir doktor buldum ve 4 ay sonra kanserin artık olmayacağına dair bana güvence verdiler: ricksimpsoncannabisoil@usa.com I onu satın aldı ve kullandı, doktorun yazdığı gibi çalıştı. Hayatımdaki üzüntüyü aldığım için doktor rickine teşekkür ederim. hayal edebiliyor musun, karımın 6 yaşında bir kızı ve 3 yaşında bir oğlu var, ne yapardım? Tanrı beni korusun Dr, Rick bana esrar yağına yardım ettiği için ve onun desteği ve bakımı için. contact: ricksimpsoncannabisoil@usa.com RAB’eme ne diyebilirim, tek söylemek istediğim RAB’I TEŞEKKÜR EDER.

 7. Bizimde bir hastamız var ve beynindeki tümör 4.evredeymiş doktor hiç olumlu konuşmuyor lütfen bizede yardim edin bu yağa nasıl ulaşabiliriz.

  1. Merhaba Yağmur hanım, öncelikle çok geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum. Amerika’da bazı eyaletlerde, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerden sağlayabilirsiniz. E-mail adresinizi verirseniz, size daha detaylı bir bilgi verebilirim.

 8. Merhaba bende kenevir yağına ulaşmak istiyorum. Hollandadan nasıl temin edebilirim acaba. Yardım ederseniz sevinirim

 9. Merhaba türkiyede yasal satılan %99.9 izopropil alkol uygunmu çözmek için

 10. Benim annem 4.evre kolon kanseri. Bende almak istiyorum. Nasıl temin edebilirim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu